דבר ראש העיר

"אפשר לעולם לחיות בלא יין אי אפשר לעולם לחיות בלא מים"  

(ירושלמי הוריות י"ט)

 

בני ברק, ממלכת התורה והחסידות הפכה לכתובת המרכזית לכל צמא למים.  העיר שהינה מטרופולין לתורה ולחסידות, דולה ומשקה לעולם כולו,  לכל צמא דעת ויראת אלוקים, בזכות מאוריה וגידוליה,  היכלי התורה ומבצרי החסידות שבה.

יחד עם תנופתה הרוחנית של העיר, היא משמשת דוגמא וסמל לתנופה  ועשייה רב תחומית במערכותיה העירוניות,  כעיר שצועדת קדימה ומעניקה את מיטב השירותים לתושב במקצועיות ובמאור פנים.

 

תאגיד המים 'מי ברק' הינו חלק מרכזי בשדרת העשייה העירונית, כאשר מאז עם הקמתו בהתאם לחוק 'תאגידי המים והביוב', הפך התאגיד לגוף צעיר ודינאמי המציב סטנדרטים חדשים ומתקדמים בשירות ובמקצועיות, מה שהוביל אותו להיות גוף חדשני ויצירתי המאתגר תאגידים רבים בכל רחבי הארץ.

לא רק בבניית משק סגור לאספקת מים עוסק התאגיד, לא רק בהטמעת אמצעים ומתודות טכנולוגיות מתקדמות, אלא בבניית מערך ייחודי בעולם כולו:

"ניהול משק מים עירוני מתקדם ומודרני הפועל בהידור הלכה מיוחד בתיאום ובהכוונת רבני העיר".

חשיבה, עשייה מאומצת וראייה קדימה, מיצבו את תאגיד 'מי ברק' בראש טבלת תאגידי המים בישראל.

יכולת השילוב היישומית בין מובילות טכנולוגית מקצועית מתקדמת ובין חיי הלכה וחיבור ערכי להווייתה של העיר, הינן אות הצלחה וסמל של כבוד לעירנו, וכמטבע שטבעו חכמים לדורות: "אין מים אלא תורה" (תענית ז').

 

הערכה ותודה לכלל עובדי התאגיד העוסקים במלאכה ועושים לילות כימים בניהול משק מים מוביל ומקצועי ובמתן שירות תוך הטמעת ערכי החיסכון במים,

 

ברכות לידידי מנהל התאגיד מר דוד צלניק המנצח על העשייה ברוב כשרון,

לחברי הדירקטוריון ולכלל העושים לטובתה של עירנו.

 

שאו ברכה!

בהערכה ובידידות,

 

חנוך זייברט

ראש העיר